Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/users/jurajcisarsk/jurajcisar.sk/web/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 646
About me – Juraj Cisár
Načítavam...

Vitajte na mojich webových stránkach.

 

Fotografovanie je moje hobby už pár rokov. Začínal som v roku 2005, keď som si kúpil svoj prvý digitálny fotoaprát. Asi ako každý začínajúci fotograf som fotil všetko až som prerástol kompakt a v roku 2011 som si kúpil moju prvú zrkadlovku.

Ako som vlastnil prvý fotoaprát, tak som začal okrem iného fotiť aj futbalové zápasy Spartaka Trnava, ktoré navštevujem a fotím dodnes. Vďaka tomu  som sa dostal k spolupráci s k spolupráci s regionálnymi novinami Trnavský hlas a k foteniu rôznych športových udalostí. Fotografujem aj reprezentačné zápasy a robím reportáže z rôznych akcií a svadieb.

Pri skúšaní fotenia rôznych žánrov, ma chytilo okrem športu aj fotenie krajiniek pri západe alebo východe slnka. Síce tých východov mám pomenej, ale je úžasné pozorovať okolitú krajinu ako sa prebúdza spolu so slnkom.

Fotografie je chodící oko. Klusající zřítelnice… Buď někdo vidí, co se
má fotografovat, anebo nevidí. Když to vidí, tak to uvidí i bez
fotoaparátu; tím aparátem to jenom sdělí. To je jako když má někdo
myšlenky a píše je. Píše už to, co měl dřív, než vzal pero do ruky.
Kdežto někdo může mít v každé ruce pět per a když nemá myšlenky, tak
nemá co sdělovat.
(Miroslav Horníček)